İnsanların ortalama yaşam süreleri gittikçe artıyor. Ve insanlar yaş aldıkça, biyografileri doğrultusunda fizyolojik, psikolojik, sosyolojik ihtiyaçları ve ihtiyaçlarına bağlı beklentileri değişiyor.

Dünyada en yaşlı nüfusa sahip ikinci ülke olan Almanya’da yapılan araştırmalara göre yaşlı nüfusu son 5 yıl içerisinde %17 arttı. Bu konuda 20 yılı aşkın deneyimi olan uzman kadromuzla amacımız, kişilerin yaşları ilerledikçe yaşam kalitelerini artırmak. Kişilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda gereken hizmetleri alabilecekleri sağlık köyümüz, ev sahiplerimizin 24 saat boyunca doktorlarımıza ve hemşirelerimize anında ulaşım imkanı sunuyor. Ev sahiplerimizin tıbbi bakımları, ilaç takipleri ve kontrolleri, fizik tedavi ve terapileri hem kendi evlerinde ve hem de 1.300 m2’lik sağlık merkezimizde, uzman sağlık ekibimizce yapılacaktır. Sizler için her şeyin düşünüldüğü Villagio sağlık köyümüz, siz değerli ev sahiplerini bekliyor!

Sakız Adası’na uzanan panoramik manzarasıyla, Çeşme’nin en güzel koyu Ayasaranda Koyu’nda , Marina’ya yürüyüş mesafesinde yeni bir kasaba hayatı başlatıyor. Sahil kenarında 12.100 m2 üzerine inşa edilen sağlık köyümüz 84 birimden oluşmaktadır. Yürüyüş yollarının ve şirin ara sokaklarının projenin her köşesini süslediği Villagio 50+, 68m2’den 154 m2’ye kadar farklı 1+1 ve 2+1 seçenekler sunmaktadır.

www.villagiocesme.com