Selim Kuzu
Yönetim Kurulu Başkanı

Selim Kuzu yüksek eğitimini Almanya ve İsviçre’de “Uluslararası Ekonomi” üzerine tamamlamış uzman ekonomisttir. 2000 yılında Allianz Grubu (Allianz Hauptvertretung, Allianz Asset Management) risk ve yatırım yönetimi departmanında göreve başladı. 2003 yılında BAC Alternative Investment Funds Atlanta, USA proje geliştirme ve stratejik pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak göreve başladı. 2006-2008 yılları arası Greenlight Media ve BBC ile dünyanın en başarılı belgesellerini gerçekleştiren kişilerden biri olarak ödüllendirildi.

Avrupa ve Amerika´da altyapı ve gayrimenkul projeleri geliştirilmesi ve finansmanında geniş deneyim sahibidir. Uzun yıllar fon şirketlerinin yönetim kurulu üyeliğini yapmış olan Selim Kuzu, kariyeri boyunca yaklaşık 5 milyar Euro tutarında projelere imza atmıştır.

Alexander Eid
Strateji ve Proje Finansmanı

Alexander Eid yüksek eğitimini Yatırım Bankacılığı üzerine tamamlamıştır. C35 yönetim kurulu üyesi olarak proje finansmanı konusunda uzmandır. Avrupa gayrimenkul sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Almanya ve İsviçre’de birçok kurumsal gayrimenkul projesinin finansmanını sağlamıştır. Aynı zamanda yine Almanya’daki Avalis Group şirketinin kurucu ortağıdır.

Götz J. Kirchhoff
Varlık Yönetimi

Kuzu Holding fon yönetimi, risk ve varlık yönetiminden sorumludur. Lüksemburg AVANA Investment Management Company S.à.r.l. yönetim kurulu başkanıdır. Sektöre Sparkasse Hannover Yönetim kurulu başkan asistanı olarak 1970 yılında başladı ve bir bankacı olarak ilk deneyimini kazandı. Münih Banka Akademisi mezun olan Götz J. Kirchhoff 1974 yılında Hypo-­Bankasında işe başladı.

1996 yılında KAG Allfonds Investment GmbH yönetim kuruluna atandı. Yönetim kurulu üyesi olarak, daha sonra iShares Black Rock ve Barclays Global Investors AG, CEO`su olarak Avrupa’daki ETF Borsasının kurulusunu gerçekleşmiştir. 2000 yılında INDEXCHANGE Investment AG ve daha sonra iShares (Black Rock) kuruluşunu gerçekleştirmiştir. 2005 ve 2011 yılları arasında, Götz J. Kirchhoff Yatırım ve Varlık Yönetimi Federal Almanya Konseyi yönetim kurulu üyesi olarak görev almıştır.

Thomas W. Uhlmann
Portföy Yönetimi

Grup içinde Portföy yönetimi, sorumludur. Thomas W. Uhlmann 1989 yılında kariyerine Hypo Bankası’nda portföy yöneticisi olarak başladı. 1996 yılında Allfonds Investment KAG Pazarlama müdürü ve genel müdür olarak ise başladı. 1999 yılında State Street Global Advisors GmbH yönetimine katıldı ve pazarlama, satış ve müşteri hizmetlerinden sorumlu yönetici oldu.

2000 yılında Allianz Global Investors Kapitalanlagegesellschaft mbH Yetkili ve Kurumsal Danışma Başkanlığına atandı. 2005 yılında INDEXCHANGE Investment AG yönetim kuruluna atandı. Thomas W. Uhlmann Münih Teknik Üniversitesi mezunu ve varlık yönetimi konusunda 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu gün 1 milyar euroluk gayrimenkul fonunun yönetimini yapmaktadır.